piatok 10. mája 2013

DUTTY VYBZ | DANCEHALL WORKSHOP


Po viac ako roku pre Vás v Trenčíne opäť organizujeme dancehallový workshop s profesionálnou taneččkou, choreografkou a lektorkou “MISI”. Dvojhodinová dávka dancehallu od základov cez choreografiu až po freestyle. Naviac špeciálna časť workshopu –“dancehall in heels”, teda tancovanie na podpätkoch. “Keep It Sexy! Trenchtown Gyals!”

(OZC Južanka, Gen. Svobodu 1, 911 08 Trenčín)

11.03.2012 | 17:00 – 19:00 | VSTUP: 10 €

Kapacita je obmedzená! Registrácia a rezervácie na čísle +421 903 226 482 alebo na booking@mosthigh.sk

MISI | Profil

Misi pôsobila už odmalička vo viacerých tanečných skupinách, je všestranne nadaná. Tancu sa venuje už 20 rokov. Medzi jej obľúbené tanečné štýly patria – dancehall, hip-hop (hype, new style, poppin, lockin), house dance, latino a štandardné tance. Medzi jej tanečné úspechy patrí víťazstvo na Majstrovstvách SR s tanečnou skupinou Kick Down v kategórii Hip-Hop (1997), pôsobenie v skupine Street Girls, vystúpenia pod vedením Tiny (taneččky, ktorá tancovala v USA na turné s Madonnou), taneččka vo Fredy´s Dance Group, Jagermajster, tanečná súťaž JUSTE DEBOUT v Paríži, tancovanie na koncertných šnúrach v CZ aj na SK na turné s Darou Rollins, A.M.O. & Moja reč, vystúpenie s Mariánom Čekovským, členka elitného teamu Street Dance Academy.

Je známa hlavne z videoklipov a koncertných turné s Darou Rolins, A.M.O. a Moja reč. Bola spolupredskokankou na koncertoch Fugees, Black Eyed Peas a Seana Paula (vystúpenie so speváčkou Nyakou z Trinidad a Tobago), má za sebou módne prehliadky pre značky Adidas a Reebok či vystúpenia v známych televíznych show (televízna škola tanca na Markíze – Music One, Zlatý Slávik 2006, OTO 2006, Album roku TV Prima 2006, Hudobní ceny Óčka 2007, Fotbalista roku ČT1 2007, Miliónový tanec, Bailando…).

Účinkovala aj v niekoľkých videoklipoch u interpretov H16 a PSH, DARA ROLINS, A.M.O. a MISHA. V zahraničí (ČR, Paríž, New York, Londýn…) sa zúčastnila na workshopoch rôznych štýlov svetovej tanečnej elity, ako napr. Blazin´, Yami Rowdy, Kloe Dean, The Kulture Kids, Byron, Salah, Joseph Go, Didier, Marjory Smarth, Tight Eyez, Byron Cox, Shernita Anderson a mnohí ďalší.
V súčastnosti pôsobí ako teneččka, tanečná lektorka a choreografka v tanečnej škole Riverpark Dance School (Dancehall & Dancehall In Heels, Hip-Hop, Hip-Hop In Heels), je členkou RDS Company, členkou tanečnej skupiny Glamorous a taktiež členkou tanečnej skupiny Jammin´Gyalz. Je pozývaná na workshopy na Slovensku aj v zahraničí. Organizuje dancehall akcie (WINE UP!) a workshopy v RDS.

Videoklipy, kde ju môžete vidieť:

Dara Rolins – Party DJ, Túžim, Štestí chce tebe, If, A.M.O. – Trasú sa mestá, Čo s tým urobíš, Ideme tour, Alex – To je ten štýl, Stret Dance Academy feat. Wich – Klip, Kristína feat. Opak – Som Tvoja, PSH – Parket, Moja reč feat. Vec – Step back, H16,…

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára