piatok 25. januára 2019

Dancehall Madness 2019WORKSHOPS | BATTLE | PARTY | MADNESS

Druhý ročník Dancehall Madness je tu! Zvolenské tanečné zoskupenie Missy Fellaz spojili svoje sily spolu s trenčianskym Steps Club-om a vydavateľstvom Most High Records aby Vám sprostredkovali ešte intenzívnejší zážitok. Na Slovensko opäť pozvali dve zvučné jamajské mená a to Jr Black Eagle (JA) Unruly Pyrotech (USA/JA), ktoré Vás naučia to najlepšie z ich tanečného umenia. Udalosť sa bude konať 23. februára 2019 v Trenčíne. Tentokrát sa však môžete okrem workshop-ov tešiť aj na tanečnú bitku a dancehall party, takže program bude naozaj pestrý!
____________________

WORKSHOPS

14:15 - 15:45 | Jr Black Eagle
16:00 - 17:30 | Unruly Pyrotech

CENA

Do 01. februára 2019

1 workshop - 25 €
2 workshopy - 40 €

Od 01. februára 2019

1 workshop - 30 €
2 workshopy - 50 € 

MIESTO

KC Stred - Dlhé Hony (Ul. 28. októbra 2/1168, 911 01 Trenčín)

____________________

DANCEHALL BATTLE | ONE VS ONE

POROTA

Jr Black Eagle (JA)
Unruly Pyrotech (USA/JA)
Regi Aitova (RF)

DJ

Father Diaz (AT)

ŠTARTOVNÉ

5 €

ŠTART

21:00

MIESTO

Steps Club (Sládkovičova 6, 911 01 Trenčín)
____________________

PARTY

Father Diaz (O.S.F Sound, AT)
Dj MeSs (Ghetto Youths Sound, SK)
Dancehall Showcase by Missy Fellaz (Zvolen, SK)

MIESTO

Steps Club (Sládkovičova 6, 911 01 Trenčín)

REGISTRÁCIA


(meno, priezvisko, workshop/battle)

Pre viac informácií volajte +421 914 150 269
____________________

JR BLACK EAGLE (JA)

Jr Black Eagle je medzinárodne rešpektovaný dancehallový tanečník s jedinečným talentom. Jeho osobitý tanečný štýl je jedinečný a pôsobivý. Za svoje silné stránky považuje techniku, muzikalitu a analýzu pohybov. Jr je taktiež výborný choreograf a stojí za mnohými úspešnými komerčnými projektmi. Vytvoril veľa dancehallových krokov, ktoré sú veľmi populárne a dominujú dancehallovej scéne. Black Eagles – jeho crew – bola neoficiálne označená za “Kráľov new school dancehallu”. Jr má vedomosti o všetkých štýloch dancehallu – od old schoolu po new school. Vie veľa o vývoji dancehallu a historickom význame stepov. Pre Jr-a tanec je viac ako vášeň, tanec je jeho život.

UNRULY PYROTECH (USA/JA)

Narodil sa v Kingstone na Jamajke. Keď mal 5 rokov bol nútený emigrovať do USA kde vyrastal v karibskej komunite v Bronxe. Reggae a dancehall kultúra boli vždy veľkou súčasťou jeho života. V roku 2012 spolu s tromi kamarátmi založili skupinu Divine Dancers. Medzi rokmi 2012 - 2015 Unruly spolu s jeho tímom chodili na parties kde objavil svoju vášeň pre tanec a rozhodol sa, že sa tancu bude venovať naplno. V auguste 2015 sa vďaka mentorstvu starších a skúsenejších tanečníkov rozhodol zasvätiť svoj život tancu. Jeho tím sa spojil s týmom DIVETTA. V roku 2016 podpísal zmluvu s One Star Nation Entertainhment Company a vďaka ich pomoci a sociálnym sieťam sa rýchlo stal jedným z najrelevantnješích dancehall tanečníkov v New Yorku. V tom istom roku získal svoj prvý medzinárodný booking. Tieto skúsenosti ho len utvrdili v tom, že jeho úsilie sa vyplatilo a Unruly teraz ďalej pracuje na tom aby sa presadil aj ako dancehall-ový choreograf na svetovej scéne.

Jr Black Eagle (JA)
Unruly Pyrotech (USA/JA)
Regina Aitová (RF)
Father Diaz (O.S.F Sound, AT)
Dj MeSs (Ghetto Youths Sound, SK)
Missy Fellaz (Zvolen, SK)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára